خدمات تایپ

این سایت به شما کمک می کند تا بتوانید به راحتی و در کوتاه ترین زمان ممکن فایل word دستنویس و جزوات خود را در اختیار داشته باشید. 
از جمله مزایای سفارش تایپ به صورت آنلاین مواردی مثل تسریع در انجام کار، تایپ کم غلط، هزینه¬ی کمتر، حذف هزینه رفت و آمد و... است. 
همکاران ما در انجام تایپ های موارد زیر به شما کمک می کنند:
  • تایپ پایان نامه 
  • تایپ از دستنویس (از برگه های خود عکس بگیرید و آنها را ارسال کنید)
  • تایپ جزوه 
  • تایپ کتاب (به فرمت انتشارات) 
  • تایپ از فایل pdf 
  • تایپ فوری (24 ساعته) 
  • تایپ فرمول، نمودار، جدول 
  • تایپ دستنویس ترجمه (تایپ برای مترجم ها : اگر مترجم هستید و ترجمه هایتان نیاز به تایپ فوری دارند، به توضیح پایین صفحه نگاهی بیندازید)
  • تایپ پرسشنامه و سوالات تستی 
برای سفارش دادن فایل خود و آگاهی از قیمت دقیق انجام کارتان بر روی لینک زیر کلیک کنید تا پیش فاکتور برایتان ارسال شود، پس از تأیید پیش فاکتور توسط شما، تایپ شما انجام می شود.


چنانچه مایل هستید درباره تایپ خود از همکاران ما سوالی بپرسید این لینک را کلیک کنید  پشتیبانی


نکته ها:
1) برای ارسال فایل های دستنویس و برگه های کپی شده از کتابها یا جزوات از صفحات عکس بگیرید یا آنها را اسکن کنید و فایل های آنها را به ایمیل مؤسسه بفرستید. (لطفاً فایل ها را زیپ (zip) کنید، اگر تا به حال فایلی را zip نکرده اید با بخش پشتیبانی تماس بگیرید، همکاران ما راهنمایی تان میکنند).
2) اگر فایلتان pdf است در بخش پیام (در قسمت ثبت و سفارش) توضیح دهید که کدام قسمت از فایل نیاز به تایپ ندارد یا اینکه با بخش پشتیبانی تماس بگیرید و برای پشتیبان توضیح دهید.
3) تایپ های فوری 24 ساعته انجام می شود. اگر زمان ندارید برای سفارش تایپ فوری همین الان بر روی لینک ثبت و سفارش  کلیک کنید و مشخصات کار خود را به اپراتور بدهید تا پیش فاکتور برایتان ارسال شود.
4) لطفاً قبل از سفارش، برای آگاهی از هزینه های انواع تایپ با جزئیات، جدول لیست هزینه های تایپ را مطالعه کنید.


سفارش تایپ برای مترجم ها
مترجمین محترم لطفاً :
1. از دست نوشته های خود عکس گرفته یا اسکن خوانا تهیه نمایید (فایل را zip کنید)
2. بر روی بخش ثبت و سفارش تایپ کلیک کنید.
3. پس از چند دقیقه اپراتور برایتان پیش فاکتور ارسال می کند، چنانچه با قیمت و زمان تعیین شده موافق بودید پیش فاکتورتان را تأیید کنید تا سفارشتان از همان لحظه انجام شود.

(مترجمینی که در طول یکماه بیش از 4 فایل برای تایپ ارسال کنند از تخفیف ویژه سایت بهره مند خواهند شد)

مشاوره رایگان

اگر سوالی درباره کارتان دارید کلیک کنید.

ثبت سفارش فوری

چنانچه تمایل دارید سفارش شما ظرف 24 ساعت انجام شود همین الان لینک ثبت سفارش را کلیک کنید و بخش سفارشات فوری را انتخاب کنید.

ورود به سیستم

ارتباط با ما
کاراکتر باقیمانده : 2500